Sklypai pardavimui

KAIP IŠSIRINKTI SKLYPĄ NAMO STATYBAI?

Po ilgų svarstymų priėmėte sprendimą statyti svajonių namą. Sveikiname!

Dabar metas peržiūrėti, kokie sklypai pardavimui siūlomi rinkoje, ir išsirinkti geriausią variantą. Tikėtina, kad pasiūla bus didžiulė, bet iki galo paruoštų sklypų individualiam namui statyti rasite kur kas mažiau. „Creston“ ekspertai dalinasi įžvalgomis, kurios padės priimti geriausią sprendimą.

Išsirinkite rajonus (patartina bent kelis), kuriuose norėtumėte gyventi. Tam, kad susidarytumėte tikslesnį įspūdį, ne tik peržiūrėkite, kokie sklypai pardavimui skelbiami NT portaluose, bet ir skirkite laiko gyvam apsilankymui. Taip geriau pajausite, ar vieta, privažiavimas, aplink esanti gamta ar pastatai jums kelia norą gyventi tokioje aplinkoje. Šiame etape svarbu neskubėti ir aiškiai įsivardinti visus vietovės pliusus ir minusus.

Pasidomėkite, ar netoliese yra jums svarbūs objektai: gydymo įstaigos, vaikų darželiai, mokyklos, parduotuvės ir pan. Jei turite pažįstamų, kurie gyvena pasirinktame rajone ar šalia jo, drąsiai klauskite jų atsiliepimų. Gal išgirsite kažką svarbaus, apie ką nepagalvojote?

Kitas žingsnis, įsivertinkite, kiek tiksliai esate pasiruošę mokėti už sklypą.

Šiame etape ne tik žiūrėkite į aro kainos vidurkį, bet ir apsvarstykite, kiek ir kokių papildomų išlaidų gali prireikti, siekiant pilnai pasiruošti statyboms. Ar tikrai galėsite prisijungti prie suprojektuotų komunikacijų? Koks leistinas sklypo užstatymo intensyvumas? Ar sklypas iki galo paruoštas statybų pradžiai? Kiekvienas ne iki galo išspręstas klausimas ar netinkamai apgalvotas dalykas gali tapti nemenku finansiniu iššūkiu ateityje.

Pasidomėkite, ar sklypai pardavimui turi rajono plėtros planus.

Tai padės geriau suprasti, ar pasirinkta vieta ir ateityje jums bus patraukli. Jei vertinate erdvę ir privatumą, kokie papildomi statybų projektai planuojami? O galbūt jums svarbi galimybė naudotis viešuoju transportu – kokie ateities planai šioje srityje? Kuo tiksliau žinosite, ko tikėtis, tuo lengviau galėsite pasiruošti pokyčiams ir geriau išnaudoti esamą situaciją.