Perkame žemes ir sklypus

SKLYPŲ IR ŽEMIŲ PIRKIMAS. KĄ SVARBU ŽINOTI?

Perkame žemes ir sklypus visoje Lietuvoje, kurie tinkami investicijai, komercinės veiklos vystymui, žemdirbystei, individualaus namo, sodybos statybai, gyvulininkystei, miško auginimui ar tiesiog buvimui gamtoje.

Žemės ir sklypai – vienas subtiliausių NT pirkinių, nes klientas perka ne tik tai, kas matoma plika akimi, bet ir tai, ką jis ketina toje vietoje sukurti.

Iš sukauptos patirties žinome – perkant sklypą, būtina įsitikinti, kad lūkesčiai atitinka konkretaus sklypo galimybes. Būtent informacijos surinkimas, analizė ir susisteminimas yra vienas didžiausių iššūkių pirkėjui, nes tai reikalauja daug žinių ir niuansų išmanymo.

Žemės savininkas pirkėjui gali suteikti nepilną ar netikslią informaciją ne tik norėdamas kažką nuslėpti. Jis taip pat gali būti neįsigilinęs į sklypo subtilybes arba per ilgą žemės turėjimo laiką daug dalykų gali būti pasikeitę. Todėl svarbu žemę pirkti iš patikimo pardavėjo arba į pagalbą pasikviesti NT agentą, kuris padės susigaudyti visuose procesuose.

Perkame žemes ir sklypus, galime rekomenduoti specialistus, tiriančius gruntą ar atliekančius kadastrinius matavimus. Konsultuojame pirkėjus viso proceso metu ir padedame išsirinkti labiausiai lūkesčius bei ateities planus atitinkantį sklypą.

Mes perkame žemes ir sklypus bei padedame pasirūpinti visomis sandorio detalėmis: siekiame palankiausių sąlygų derybų metu, padedame sutvarkyti visus tiesiogiai susijusius ir papildomus įsigijimo dokumentus, esant poreikiui jums atstovaujame jus pasirašant dokumentus pas notarą, padedame išspręsti kilusius nesklandumus ir įveikti galimus trukdžius.

Jeigu ieškote sklypo pirkimui ar norite greitai parduoti turimą turtą, susisiekite su „Creston“ NT agentais. Mes suteiksime jums visą reikiamą informaciją ir padėsime priimti geriausius sprendimus.