Perkame butus Vilniuje

NEKILNOJAMOJO TURTO AGENTAS – KAIP IŠSIRINKTI?

Sėkmingas būsto pardavimo, keitimo ar pirkimo sandoris priklauso nuo daugelio faktorių, bet vienas svarbiausių – geras ryšys tarp jūsų ir pasirinkto NT agento.

Juk daug paprasčiau ieškoti sprendimų, derinti detales ir įveikti iššūkius, kai šalia yra patikimas profesionalas, tiesa? Jau ilgą laiką perkame butus Vilniuje, tad esame sukaupę nemažai patirties ir įžvalgų apie sėkmingą bendradarbiavimą.

Pirmas patarimas – vertinkite ne tik agento patirtį, bet ir asmenybę. Specialistas dirbs jums ir kartu su jumis, todėl rinkitės tą, kurio bendravimas, požiūris, pardavimo stilius ir vertybės yra artimiausios.

Nesvarbu, kiek pažengusios technologijos ir virtualus bendravimas, bet būsto pardavimas ar pirkimas išlieka labai žmogišku procesu. Todėl prieš priimdami sprendimą, su kuriuo agentu dirbti, susirinkite kiek įmanoma daugiau atsiliepimų apie kandidatus.

Perkame butus Vilniuje, tad puikiai žinome visas šio miesto subtilybes, rajonų privalumus ir minusus.

Todėl su klientais esame 100 % atviri ir visada dirbame kliento naudai. Tikime, kad orientacija į kliento lūkesčius ir poreikius yra mūsų stiprybė. Prieš pradėdami dirbti su NT agentu, užduokite sau klausimą: „Ar aš tikiu, kad šis profesionalas patikimas ir atstovauja mano interesams?“ Jei atsakymas „taip“, jūs pasirinkote tinkamą partnerį.

Ieškokite tokio NT agento, kuris dega pardavimų aistra, yra motyvuotas ir sąžiningas. Mūsų agentūra priklauso Lietuvos Nekilnojamojo turto agentūrų asociacijai (LNTAA), o brokerių profesines kompetencijas liudija sertifikatai. Mes ne tik perkame butus Vilniuje, bet ir domimės bendromis rinkos tendencijomis, pokyčiais, kitų miestų plėtros projektais. Nuolat tobuliname savo pardavimo įgūdžius ir siekiame būti geriausiais savo srities specialistais. Manome, kad toks požiūris mums padeda rasti geriausius sprendimus savo klientams ir drąsiai imtis net sudėtingiausių projektų.

Taip pat norime pridurti – ieškokite tokio NT agento, kuris geba vertinti riziką ir pasidalinti įžvalgomis. Nepasiduokite perdėtai entuziastingų ir pozityvių specialistų kalboms. Rinkitės tuos, kurie yra realistiški, remiasi faktais, analizėmis, rinkos stebėjimu ir ilgalaikiais rezultatais.

Butų pirkimas Vilniuje

Olegas Orlovas

olegas@creston.lt

+370 699 06477