Perkame butus Šiauliuose

Perkame butus Šiauliuose

Mūsų pasiūlymas Jums padės išvengti sudėtingų ir stresą keliančių situacijų, kurios dažnai pasitaiko butą parduodant patiems.

Savo brangų laiką galėsite skirti artimiesiems ar savo pomėgiams. Nemokamai atliksime turto vertinimą ir nustatysime tikrąją buto kainą. Sumokėsime Jums avansą per 24 valandas bei nupirksime butą už rinkos kainą per kelias dienas. Atsiskaitome iš karto Jums patogiu būdu – grynaisiais pinigais arba banko pavedimu. Jeigu susikaupė skolos – padengsime ir jas bei visus mokesčius už notaro paslaugas.

Parduok butą
Perkame butus Vilniuje

Parduok skubiai, bet ne pigiai!

Greitai parduoti būstą norisi daugumai žmonių, ypač kada planuojama greitai įsikelti į savo svajonių namus ir yra reikalingi pinigai avansui ar pradiniam įnašui sumokėti. Ne paslaptis, jog bankai palankiau vertina klientus, kurie imdami būsto paskolą už perkamą nekilnojamąjį turtą turi didesnį negu 20 % pradinį įnašą.

Kitas atvejis, kada žmonės gyvena kitame mieste ir paveldėjo tėvų ar senelių butą. Mes padedame susitvarkyti dokumentus ir konsultuojame nekilnojamojo turto mokesčių klausimais. Atstumas tikrai nėra kliūtis sėkmingam bendradarbiavimui, nes atvykti tereikia du kartus: norint parodyti mums paveldėtą turtą ir pasirašant pirkimo–pardavimo sutartį pas notarą.

Parduok butą

Išsikraustymas be streso ir tik po 3 mėnesių

Iš mūsų brokerių patirties žinome, kad žmonės įsigiję naują būstą nori jame atlikti kosmetinį remontą ir susiduria su sunkumais, nes neturi kur gyventi. Juk pardavus savo gyvenamą butą, naujasis jo savininkas nori, kad kuo skubiau išsikraustytumėte. Mes perkame butus Šiauliuose ir suteikiame sąlygas nemokamai gyventi iki 90 dienų. Tiek laiko tikrai pakanka atlikti remonto darbus naujai įsigytame bute.

Parduok-butą

Kokius butus perkame?

Perkame tvarkingus, negyvenamus (tuščius) bei apleistus butus. Nekilnojamasis turtas gali būti su visais baldais, buitine technika ir kitais daiktais, paveldėtas, įkeistas bankui ar su skolomis (areštuotas), su nuomininkais ar kitais gyventojais.

Perkame butus Vilniuje, Šiauliuose, Radviliškyje, Kuršėnuose, Kelmėje, Pakruojyje, Joniškyje.

Parduok namą

Galime greitai nupirkti jūsų butą jau šiandien!

Paskambinkite telefonu ir po konsultacijos nuspręsite, ar Jums naudinga parduoti savo butą mums. Telefono skambutis nieko nekainuoja, o turėdami mūsų kainos pasiūlymą galėsite jį palyginti su kitais ir priimti sau palankų sprendimą.

Lauksime jūsų skambučio.

Butų pirkimas Šiaurės Lietuvoje

Robertas Masevičius

robertas@creston.lt

+370 656 56226