Parduok namą

TOP 3 PRIEŽASTYS, KADA VERTA PARDUOTI NAMĄ

Gyvenimas ir mūsų poreikiai kinta, tad kažkada svajonių namais tapęs būstas gali pavirsti tikra našta

Neretai namo pardavimą apsunkina emocinės priežastys – prisiminimai, nenoras pripažinti, kad kažkada priimtas sprendimas nebedžiugina, arba neturėjimas aiškios vizijos, kur persikelti.

„Creston“ brokeriai išskiria 3 priežastis, kada parduoti namą iš tiesų verta.

Parduok namą, jei vargina ūkio darbai

Jei gyvenote bute, bet kažkuriuo gyvenimo tarpsniu jus sužavėjo idėja apie nuosavą veją, gėlyną ir šiltnamį, gali nutikti taip, kad po kelerių metų ūkio ir sodo darbai jus pradės labiau varginti nei teikti džiaugsmą. Ir tai yra visiškai normalu! Tokiu atveju, naudinga identifikuoti, ar jums nepatinka papildomi su namu susiję darbai, ar visgi pasiilgote miesto privalumų. Pirmuoju atveju, galėtumėte svarstyti galimybę gyventi kotedže, o antruoju – pradėti žvalgytis tinkamo būsto varianto mieste.

Parduok namą, jei jis per didelis

Gana dažna situacija – gyvenamasis namas suplanuotas keturių ar daugiau asmenų šeimai, bet jame lieka gyventi 1 ar 2 gyventojai. Jei ištuštėjusi erdvė kelia nemalonius jausmus ar liūdesį, tikrai verta pasidomėti alternatyviu būstu. Šioje situacijoje taip pat svarbu atsižvelgti į finansinę pusę, ar jums tikrai priimtina mokėti mokesčius už dalį nenaudojamo ploto?

Parduok namą, jei erzina dideli atstumai

Klientai, gyvenantys toli nuo miesto, kaip vieną iš pagrindinių būsto pardavimo priežasčių įvardina didelius atstumus. Ypač, jei juos reikia įveikti reguliariai – važiuojant į darbą, lankant šeimos narius, vežant vaikus į mokyklas ir būrelius. Natūralu, kad po kelerių metų toks intensyvumas gali pradėti varginti ir kelti susierzinimą. Vienas iš pagrindinių kriterijų renkantis būstą – patogus susisiekimas su jums svarbiais taškais.