Parduok butą

KADA TIKRAI VERTA PARDUOTI BUTĄ? TOP 3 PRIEŽASTYS

Parduok butą – būsto pardavimas ar pirkimas yra vienas iš didžiausių ir atsakingiausių finansinių sprendimų

Nuosavas butas daugeliui lietuvių – neretai didžiausia svajonė ir siekiamybė, tad žingsnis keisti nekilnojamąjį turtą tampa tam tikru iššūkiu. Su šiuo pokyčiu dažnai atsiranda ir nerimas, ar tikrai verta parduoti tai, ką turite? Ar naujas būstas bus geresnis? Ar teisingai pasirinkote? O gal dar galite gyventi sename bute? Dalinamės keliomis aplinkybėmis, kurioms esant, buto keitimas bus iš tiesų protingas ir naudingas žingsnis.

Parduok butą, jei didėja šeima

Viena iš populiariausių priežasčių keisti butą – šeimos pagausėjimas. Jei gyvenate bute, kuris buvo suplanuotas ir įrengtas 1 ar 2 asmenims, tikėtina, kad susilaukus kūdikio, jame stigs gyvenamojo ploto ir vietos papildomiems daiktams laikyti. Ilgainiui tokia situacija sumažina jaukumą bei komfortą. Taip pat keisis jūsų poreikiai. Pavyzdžiui, jei gyvenate 5 aukšte ir name nėra lifto, užnešti kūdikio lopšį ar vežimą bus varginantis darbas.

Parduok butą, jei gerokai keičiasi finansinės galimybės

Joks būstas nėra vertas paskutinių jūsų pinigų. Daugelis finansų ekspertų teigia, kad žingsnis atgal neretai tampa geriausiu sprendimu ilgalaikėje perspektyvoje. Jeigu pastebite, kad jūsų finansinės galimybės gerokai sumažėjo ir artimiausiu metu situacija vargiai keisis, mainyti turimą būstą į ekonomiškesnį variantą yra protingas sprendimas.

Parduok butą, jei netenkina kaimynystė

Triukšmingi kaimynai? Rajone jaučiatės nesaugiai? Nepatogi vietovė jūsų gyvenimo būdui? Tai pakankamos priežastys dairytis naujo būsto. Namai – jūsų tvirtovė, kurioje atgaunate jėgas. Tad nuolatinis konfliktų su kaimynais sprendimas, kova su kiemo triukšmadariais ir kasdienis burnojimas dėl nepatogaus kelio namo mažina jūsų gyvenimo kokybę, didiną stresą ir įtampą bei trukdo mėgautis namais.