Butai pardavimui

Butai pardavimui be galvos skausmo

Parduok butą

Iš pirmo žvilgsnio būsto pardavimas atrodo savaime suprantamas, aiškus ir paprastas procesas.

Tokia nuostata gyva, kol tai vertiname iš šalies ir girdime tik apie pasiektą rezultatą. Tie, kas savo nekilnojamąjį turtą yra bandę parduoti savarankiškai, žino, kad tai neretai ilgas, streso ir nerimo kupinas iššūkis. Taigi, kokia „Creston“ komandos buto pardavimo strategija, nesukelianti klientui galvos skausmo?

Fotosesija. Jos metu atskleidžiamas objekto išskirtinumas ir patrauklumas. Kokybiškos nuotraukos nulemia didesnį pirkėjų susidomėjimą ir skelbimo populiarumą.

Aprašymas. Butai pardavimui turi kelti teigiamą emocinį pojūtį, tad mūsų komanda pasirūpina kokybišku, privalumus išryškinančiu objekto aprašymu. Išsamūs aprašymai sulaukia daugiau potencialių pirkėjų dėmesio, nes sutaupo ne tik jų, bet ir buto savininko laiką. Iš buto skelbimo teksto ir nuotraukų pirkėjai gali nuspręsti, ar toks butas jiems tinka ir patinka.

Parduok butą

Skelbimai portaluose. Parduodamas objektas talpinamas visuose pagrindiniuose ir populiariausiuose NT skelbimų portaluose. Juose butai pardavimui reguliariai atnaujinami, tad šie objektai visada išlieka aktualūs ir patrauklūs pirkėjams.

Papildomos reklamos priemonės. Mes esame suinteresuoti sėkmingu rezultatu, todėl rūpinamės papildomomis reklamos priemonėmis. Atsižvelgdami į konkrečią situaciją, parenkame tai, kas efektyviausia.

Pasiruošimas apžiūrai. Tai dar viena svarbi pardavimo proceso dalis. Padedame paruošti butą taip, kad niekas neblaškytų potencialaus kliento dėmesio, o sukurta atmosfera būtų jauki.

Skambučiai ir apžiūros. Mūsų klientams nereikia atsakinėti į pirkėjų skambučius ar rūpintis buto apžiūromis. Visą šį procesą organizuoja mūsų brokeriai. Tokiu būdu klientai sutaupo daug asmeninio laiko, kurį gali skirti savo šeimai ar pomėgiams!

Derybos, sutartis ir kiti dokumentai. Savo klientams atstovaujame derybų, rezervavimo sutarties pasirašymo metu. Nenumatytoms aplinkybėms susiklosčius, galime atstovauti ir pasirašant preliminarią ar pagrindinę pirkimo–pardavimo sutartį. Taip pat pasirūpiname visais kitais turto pardavimo dokumentais. Mūsų tikslas – užtikrinti, kad procesas būtų maksimaliai sklandus.

Ataskaitos. Svarbu paminėti, kad klientui teikiame pardavimo proceso ataskaitas, tad jis visada žino, kuriame proceso etape esame ir ką planuojame daryti toliau.

Perkame butus Vilniuje

Butai pardavimui reikalauja dėmesio, laiko, atkaklaus ir nuoseklaus darbo, norint pasiekti sėkmingą rezultatą. Patikėdami šį procesą profesionalams, sutaupysite daugybę laiko, energijos ir patirsite mažiau įtampos. Mes esame pasiruošę pradėti nedelsiant, o jūs?

Jei jus domina butai pardavimui Šiauliuose, Vilniuje ar kituose miestuose – paskambinkite telefonu į „Creston“ nekilnojamojo turto agentūrą. Tiesiog, pradžioje susipažinti su brokeriu bei išsakyti savo pageidavimus. Susitikimo metu jūs nuspręsite ar brokeris yra tas žmogus, kuris gali parduoti jūsų butą greitai už maksimalią kainą. Taip pat pokalbio metu jūs sužinosite daugiau vertingos informacijos, kuri gali būti naudinga jeigu nuspręstumėte pardavinėti savo jėgomis.

Skambutis nieko nekainuoja, o turėdami mūsų kainos pasiūlymą galėsite priimti sau palankų sprendimą.